Opracuję laborki, rozwiążę zadania

Opracuję laborki, rozwiążę zadania

Postprzez zadania12 » 2014-09-25, 10:19

Witam.

Jestem magistrem fizyki. Oferuję swoją pomoc w rozwiązywaniu zadań z matematyki oraz fizyki, wszystkie poziomy. Rozwiązania w formie pisemnej (czytelne odręczne pismo) bądź na komputerze. Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki.

Pomogę również opracować sprawozdania na Pracownię Fizyczną (wstęp teoretyczny, obliczenia, rachunek niepewności pomiarowej, wykresy, wnioski). Sprawka piszę w formie gotowej do wydruku w programie Word, wykresy w Excelu. Wzory na niepewność wyprowadzam od początku, dzięki czemu każdy student nauczy się obliczać niepewności pomiarowe. Ewentualne poprawki za darmo.

Jestem osobą uczciwą. W razie wątpliwości - możliwość wystawienia aukcji na allegro.

Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania i sprawka:

zadania12@o2.pl

Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenie, prace kontrolne, referaty.

Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.

Powrót do Luźne rozmowy