Jaki sklep komputerowy polecacie

Jaki sklep komputerowy polecacie

Postprzez tomirka » 2016-09-05, 10:26

Witam Planuję kupić laptopa i nie wiem w jakim sklepie.

Gdzie maja dobre ceny ?

Planowałam na allegro , mam jednak obawy w zakupie przez neta. Zastanawiam się nad rtv Euro agd, ktos juz tam kupował? z góry dzięki za wszystkie informacje w tej sprawie ;0))))))))))

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Jaki sklep komputerowy polecacie

Postprzez ekko » 2016-09-05, 13:18

Ja kupowalem laptopa w rtv Euro agd i jestem zadowolony. Wcześniej porównałem sobie ceny laptopów w sieci i właśnie w tym sklepie mieli najkorzystniejsze warunki cenowe na laptopy i dlatego się zdecydowałem. Jeszcze rozglądałem się na allegro ale tam wszystkie laptopy praktycznie są na faktury vat marże a na takie faktury trzeba uważać bo potem może być problem z realizacją gwarancji....

Laptopa zamawiałem z ich sklepu internetowego do odbioru w sklepie stacjonarnym. Dzięki temu na miejscu mogłem obejrzeć sobie jak laptop wygląda , jakie ma parametry oraz jak działa.

Postprzez stranger » 2016-09-08, 21:38

Komputery dla siebie i siostry zamawiałem na avans.pl, sklep online jest świetny, można sporo zaoszczędzić i mają dużo promocji, za free dostawę. Modeli mnóstwo, chyba wszystkie możliwe z dobrej półki. Warto korzystać bo nie mają wygórowanych cen, a i jakość obsługi i czas realizacji bardzo ok.

Postprzez ekluska78 » 2016-09-26, 13:41

Ja mogę polecić http://www.x-kom.pl/
Mają spory wybór i bardzo często fajne promocje więc warto śledzić ich profile. Mają możliwość zamówienia przez neta i odbioru w salonie.
Ostatnio wyrwałem kilka rzeczy taniej niż na ali i to z polską gwarancją.
https://videodronem.pl//

Postprzez stranger » 2016-10-15, 23:02

może nie stricte komputerowy ale polecam tam robić takie zakupy komputerowe. Sklep avans.pl miałem przyjemność robić tam zakupy kilka razy i zawsze z zadowoleniem. :roll:

Powrót do Luźne rozmowy