Jak to jest z odchudzaniem u studentek?

Re: Jak to jest z odchudzaniem u studentek?

Postprzez Robert90 » 2016-01-08, 21:40

Możesz spróbować z therm line fast . Moja dziewczyna na tym spoko schudła , suplement nie jest drogi i na składnikach naturalnych wiec Ci nie zaszkodzi. Mozesz też jakas tansza diete sobie pochytać. Wszystko jest możliwe.Studentka czy Prawnik może mieć idealną sylwetkę.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez tysia » 2016-01-26, 12:29

Pola napisał(a):Witam:) Bardzo chciałabym zrzucić kilka kilogramów, bo mam ich troszkę za dużo:/ Ale nie znam żadnego sensownego sposobu:/ Próbowałam już różnych metod: nie jadłam po 18, stosowałam różne tabletki typu linea detoks itd ale gdy przestałam jeść te tabletki znów przybywało mi kilogramów:/ Co mam więc robić?

nie jedzenie po 18 to mit!!!!

Postprzez wero92 » 2016-08-04, 00:38

Cóż za nieświadomość, aż boli! Przede wszystkim wszystko zaczyna się w kuchni, więc podstawa to zbudowanie zdrowych nawyków żywieniowych. W trakcie diety odpada jasne pieczywo, makarony, ziemniaki, słodycze. Owoce do godziny 16, warzywa całą dobę (5 porcji owoców i warzyw!), należy wypijać minmum 1,5l wody i jadać regularnie co 3h! 3 większe posiłki i pomiędzy przekąski. Warto zadbać o ruch żeby podkręcić metabolizm! Żadne suplementy, diety cud tutaj nie pomogą (tym bardziej mity, aby nie jeść po 18). Pamiętaj, że nie sztuką jest schudnąć - chodzi by utrzymać efekt!

Postprzez ktosia » 2016-10-23, 19:34

Mogę się nie zgodzić jedynie co do ziemniaków, nie tuczą jeśli nie są polane tłustym sosem, a te z wody i w mundurkach mają sporo walorów odżywczych. Przeciwdziałają też zaparciom które są powszechne przy zbyt radykalnych dietach odchudzających, u mnie taka dieta skończyła się kuracją dicopegiem, a teraz korzystam z porad dietetyczki i pilnuję tego co jem.

Postprzez kasiakkk » 2017-01-06, 22:20

a udać się do dietetyczki? jeśli chcesz jakieś suplementy to unikaj tandetnych zamienników i wybieraj te sprawdzone które mają w sobie tylko naturalne składniki

Postprzez ekstraMilosz » 2018-03-15, 10:52

Problem z odchudzaniem można rozwiązać m.in. dietą , która usprawni nasz metabolizm. Ja znalazłem ostatnio taką http://www.kobiety.pl/zdrowie/dieta-na-lepsze-trawienie i zaproponowałem mojej dziewczynie, bo szukała czegoś co pomoże zrzucić jej kilka kilogramów przed latem. Poza tym kilka tych trików można śmiało wprowadzić do swojego życia nawet, gdy się nie odchudzamy.

Postprzez grubinka » 2018-04-05, 19:05

Głodzenie się czy stosowanie tabletek "na odchudzanie" to za mało by schudnąć. Pamietaj ze odchudzanie to proces długotrwały i wymaga duzo wysiłku. Podstawą jest oczywiscie zdrowe odżywianie. Ja stosuje diete bezglutenową bo po niej czuje sie lepiej.. posilki gotuje na dwa dni badz tez zamawiam cos z Macro Bios Baru, byle tylko nie spedzac w kuchni za duzo czasu. Wolne chwile poswiecam na aktywnosc fizyczną i basen a dodatkowo pije zielona herbate i duzo wody. Efekty są super :D

Postprzez Krzysiek » 2018-06-19, 13:16

W sumie też miałem okazję zamawiać dietę na dowóz w postaci cateringu. Korzystałem z Wygodnej Diety, która jest raczej jedną z większych firm tego typu. Dostarczane przez nich posiłki zawsze były smaczne i bardzo świeże, więc z czystą przyjemnością się je jadło. ;)

Postprzez prawniczka23 » 2019-01-09, 00:29

Z odchudzaniem jest ciężko kiedy ma się mało czasu na gotowanie. Ja na studiach przytyłam ponad 6 kilo i chciałam się ich desperacko pozbyć. Na forum trafiłam na tabletki odchudzające Moring Slim, które obiecywały 5 kilo w miesiąc. Pieniądze wydane w błoto bo nie schudłam nic chyba, że z portfela. Od paru miesięcy stosuję taką metodę, że codziennie rano chodzę na 30 minutowy spacer na pusty żołądek i udało mi się schudnąć 3 kilo od tego czasu ;) To tylko pokazuję, że nie ma drug na skróty i jedynie motywacja i determinacja liczą się w odchudzaniu.

Poprzednia strona

Powrót do Luźne rozmowy