jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Avatar użytkownika
Posty: 71
Dołączył(a): 2015-11-26, 10:31

jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez lillou » 2015-11-27, 08:54

Jak sobie radzicie ze stresem przed sesją i w trakcie sesji?? Czeka mnie w tym semestrze bardzo trudny egzamin i już na samą myśl, mnie stres bierze, do tego pełno zaliczeń, wiem, że jeszcze trochę czasu zostało ale już jest nieciekawie, słuchy o prof który egzaminuje też są niewesołe.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 3
Dołączył(a): 2015-12-01, 23:04

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez Rufio » 2015-12-01, 23:18

Generalnie nie ma się co za bardzo stresować sesją, bo często jest tak, że osoby doskonale przygotowane wcale egzaminów nie zdają. W większości przypadków liczy się szczęście, a poza tym nie zawsze można się w stu procentach do danego egzaminu przygotować.

Posty: 65
Dołączył(a): 2015-02-05, 22:44

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez pawsto » 2015-12-14, 09:51

Ja czasami biorę nervomix z melisą i chmielem, szczególnie jak z powodu stresu nie mogę spać. Lekko mnie odpręża, ale nie przymula co też ważne, bo zazwyczaj rano musże wstać do pracy a pracę mam odpowiedzialną. Myślę, że to dobra opcja przed jakimś egzaminem :)

Posty: 6
Dołączył(a): 2016-01-27, 22:59

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez valolan » 2016-01-30, 13:19

muzyka i sport :)))))) :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Posty: 2
Dołączył(a): 2016-01-31, 13:57

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez agus » 2016-01-31, 14:30

Stres mobilizuje mnie do działania. Polecam dużo magnezu, ale nic poza tym. Zajmowanie się odstresowaniem zajmuje zbyt wiele czasu, który lepiej przeznaczyć na naukę. Im więcej umiesz, tym mniej się stresujesz :) Proste :) U mnie to działa. Może u was też się sprawdzi.

Posty: 5
Dołączył(a): 2016-02-04, 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez zuelo » 2016-02-07, 12:25

ja tam się mobilizuję tym, że się stresuje. Mówię "nie stresuj się, bo obiadu nie będzie jak nie zdasz. A jak zdasz to pójdziesz do maca na żarcie." wtedy biorę się za kalesony i zdaję bez lipy. :D lubię żreć, że tak powiem.. dlatego to dla mnie dobra motywacja. :P

Posty: 5
Dołączył(a): 2016-02-09, 18:51

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez Koralek1 » 2016-02-10, 22:14

Jak by to ująć, wsiadam w auto, odpalam Cud Malina i ogień w miasto, śpiewam tańczę. Wygłupiam się takie tam :D Jem se żelki, takie fajne kwaśne, pianki, kiełbasę, jedzenie daje mi szczęście, zaczepiam przyjaciół :D :d :D :D :D :D :D A no i pakernia też idzie w ruch
[url=http://www.koronaozon.pl/]polskie generatory ozonu[/url]

Posty: 30
Dołączył(a): 2016-02-10, 14:21

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez Lewiksa » 2016-03-02, 08:25

Trzeba usiąść i głęboko pooddychać. Przed każdą sesją każdy chce być maksymalnie skoncentrowany i czasami brakuje tego tlenu organizmowi. Po drugie jeżeli to pierwsza sesja, a nie poprawka to nigdy nie podchodzić do sprawy jakby to był koniec świata i najzwyczajniej przyjść na luzie. Jak sobie człowiek uświadomi, że nic się nie dzieje to nie ma problemu.

Posty: 5
Dołączył(a): 2016-03-08, 13:54

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez Kloss » 2016-03-08, 14:11

A ja tam się nigdy specjalnie nie stresowałem sesją. Sesja jak sesja. Przychodzi i odchodzi. Nie ma się co bać, trzeba tylko zacisnąć zęby i się nauczyć. A najlepiej uczyć się w miarę systematycznie. Ze mnie żaden kujon bez życia studenckiego, ale też podchodzę do studiów odpowiedzialnie i po prostu uczę się na bieżąco. Bo co innego można zrobić?

Posty: 1
Dołączył(a): 2016-03-13, 17:15

Re: jak sobie radzić ze stresem przed sesją

Postprzez Yolo3 » 2016-03-13, 17:27

Najlepiej po prostu powiedzieć sobie, że to nie koniec świata. Poza tym, matura była trudniejsza niż sesja. Trzeba wziąć to na luźno i bez stresu, wtedy się z tym uporasz z dobrym wynikiem. Pamiętaj tylko, żeby nie zakwuać dzień wcześniej mocno, bo to stresuje najbardziej.

Następna strona

Powrót do Luźne rozmowy



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości