Dla studentek - naturalne kosmetyki z miodem, mydła ręcznie robione

Dołączył(a): 2015-02-19, 12:15

Dla studentek - naturalne kosmetyki z miodem, mydła ręcznie robione

Postprzez Pszczela Dolinka » 2015-02-19, 12:18

Zapraszam do obejrzenia moich ręcznie robionych mydeł naturalnych i kosmetyków z miodem, dostępnych w sklepie internetowym Pszczela Dolinka www.pszczeladolinka.pl.
W mydełkach znajdziecie tylko naturalne składniki (oleje roślinne, maceraty, wyciągi, miód, glinki, algi, owoce, zioła). Kosmetyki także wykonuję na bazie składników roślinnych oraz wosku pszczelego i miodu.
Zapraszam też do obejrzenia świec z wosku pszczelego, które ręcznie ozdabiam motywami roślinnymi.

Dołączył(a): 2018-05-20, 19:14

Re: Dla studentek - naturalne kosmetyki z miodem, mydła ręcznie robione

Postprzez mikita » 2018-12-05, 09:33

Doskonały skład mają kosmetyki ekskluzywnej marki Calluna Medica. Oparte są one na najwyższej jakości ekstraktach, które dogłębnie regenerują skórę. Po namowie koleżanki i reklamie tych produktów z udziałem Wiktorii Omyły, skusiłam się i zamówiłam naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy oraz maseczkę głęboko nawilżającą Norwegia. Pięknie poprawiły elastyczność i jędrność mojej cery.

Powrót do Luźne rozmowy