Studia w Łodzi - jaką uczelnię wybrać?

Re: Studia w Łodzi - jaką uczelnię wybrać?

Postprzez Andrys » 2016-07-04, 10:10

Jeśli wybierasz się na państwową uczelnię, to wybierz Uniwersytet Łódzki (ew. Politechnike Łódzką). Jeśli uczelnię prywatną to wybierz Społeczną Akademię Nauk. Obecnie te 3 szkoły oferują najlepszy poziom nauczania. SAN słynie z bardzo dobrej kadry, to jest nie do przecenienia.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez Mario12 » 2016-08-01, 08:47

Też polecałbym raczej Uniwersytet Łódzki albo Politechnikę. Mają już jakąś renomę, to na pewno duża zaleta, jakaś praktyka też jest obowiązkowa, więc powinno być dobrze. Choć wiele zależy od tego, na jaką kadrę trafisz - nie wiem jak to wygląda na tych kierunkach, które cię interesują.

Postprzez AnnulaKa » 2016-08-01, 10:24

Andrys napisał(a):Jeśli wybierasz się na państwową uczelnię, to wybierz Uniwersytet Łódzki (ew. Politechnike Łódzką). Jeśli uczelnię prywatną to wybierz Społeczną Akademię Nauk. Obecnie te 3 szkoły oferują najlepszy poziom nauczania. SAN słynie z bardzo dobrej kadry, to jest nie do przecenienia.

Zgadzam się z Twoja wypowiedzią;). Ja początkowo planowałam wybrac sie na uczelnie państwową i stawiałam własnie na Uniwerek. Poczytałam jednak troszkę i w efekcie końcowym jestem właśnie na SAN i rzeczywiście kadra jest dobra;). Co do poziomu tez się zgodzę , uważam ,że jest on odpowiedni, trzeba się troszkę przyłożyć i tyle;)

Postprzez Andrys » 2016-08-18, 12:16

Dzięki:)

Ja dopiero się wybieram na SAN, ale w Warszawie :) Ale Łódź znam bardzo dobrze, bo się tutaj wychowałem i mam w Łodzi rodzinę :D Też długo się zastanawiałem nad wyborem uczelni, w końcu to ważna decyzja w życiu i każdemu zależy na dobrym zainwestowaniu czasu i pieniędzy ;)

Postprzez dairane1980 » 2016-09-12, 20:55

SAN polecam jak najbardziej. Bardzo w porządku wykładowcy, którzy są naprawdę cierpliwi do studentów i przedewszystkim bardzo dobrze przekazują wiedzę... Oczywiście nie wszyscy. Sale komputerowe dobrze wyposażone jak i biblioteka, która na pewno wam się przyda do pisania pracy na zakończenie edukacji

Postprzez DzikiIdziek » 2016-12-07, 09:40

Hej, ja na przykład z uczelni prywatnych polecam SAN - oddział w Łodzi. Zarówno jeśli chodzi o poziom kształcenia przedmiotów humanistycznych, jak również wszystkich ścisłych, nie mam nic do zarzucenia tej szkole ;) Podejście jest profesjonalne oraz uczelnia posiada grono bardzo dobrych specjalistów. Bardzo mi się tam podoba i polecam serdecznie!

Poprzednia strona

Powrót do Łódź