Studia Azjatyckie w Łodzi

Studia Azjatyckie w Łodzi

Postprzez akie111 » 2015-03-03, 18:21

Cześć, szukam kierunku studiów, który będzie związany z tematyką azjatycką (głownie Chinami i Indiami). Z jednej strony mam umysł humanistyczny a z drugiej boję się, że po "typowym" kierunku humanistycznym nie ma szans na żadną sensowną pracę. W związku z tym postanowiłam wyszukać coś dla siebie co jest związane z moim hobby, a jednocześnie da mi szanse znalezienia jakiejkolwiek pracy - a mianowicie nauczenie się w czasie studiów przynajmniej jednego (a najlepiej dwóch) języków orientalnych. Znalazłam coś takiego www.asianstudies.pl . Co o tym sądzicie i czy moje rozumowanie jest logiczne ? Studia o Azji - nauka języków orientalnych - stypendium (a) w Azji - dobra praca ? Pozdrawiam. Ania

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: Studia Azjatyckie w Łodzi

Postprzez dingding » 2015-03-04, 22:52

jakiś jest popyt na Azję czy co? generalnie lepsze studia chyba mają w Kraaakowie :) ale sama wiesz jak jest tym grodzie Kraka i drożej i bardziej hermetycznie ---- w Łodzi szału nie ma bo dopiero mają te studia od roku ale był nabór nie wiedziałem nigdzie opinii studentów w necie ale zainteresowanie stypedniami jest - teraz Chiny dają spore możliwości wyjazdowe a Japonia jak się dobrze zakręcisz też może być nieźle. co do pracy...hm....raczej będzie a jak połączysz z hobby jak piszesz to może byc ciekawie- grunt jednak to jezyki chinski lub japonski - przejrzalem tez fajsa maja swoj profil https://www.facebook.com/zawwsmipul zerknij i daj znac -

Postprzez zosia-łódź » 2015-03-23, 12:51

Niestety w Łodzi szału nie ma w tym temacie. Jak wybierałam kierunek zależało mi bardzo na sinologii, jednak w Łodzi nie ma co szukać, a jeśli chodzi o humanistyczny kierunek z szansą na pracę to polecam PR, reklamę i promocję firmy;)

Postprzez Malek » 2015-08-19, 13:26

Może lepiej jednak uderzyć na UW...

Powrót do Łódź