Praca, Konsultant ds. Telesprzedaży

Avatar użytkownika
Posty: 2
Dołączył(a): 2017-01-19, 10:31

Postprzez newfinance » 2017-01-19, 10:49

Konsultant ds. Telesprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

New Finance to prężnie rozwijająca się firma na rynku usług finansowych.
Łączy w sobie nowoczesne techniki outsourcingu z najlepszymi tradycjami polskiego biznesu.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Region: łódzkie
Numer referencyjny: KT/01/17

Zakres obowiązków:
* pozyskiwanie nowych Klientów
* podtrzymywanie trwałych relacji z obecnymi Klientami
* przygotowywanie indywidualnych ofert sprzedażowych
* raportowanie efektów pracy

Wymagania:
* umiejętność konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów
* motywacja do pracy
* bardzo dobra dykcja
* wysokie zdolności komunikacyjne
* umiejętność obsługi komputera
* samodyscyplina i odpowiedzialność
* doświadczenie w telesprzedaży lub w bezpośredniej obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
* umowę zlecenie
* wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania (podstawa + prowizja + premia)
* szkolenia produktowe
* zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu produktów finansowych
* możliwość awansu i rozwoju zawodowego
* miłą atmosferę
* elastyczne godziny pracy

Więcej informacji na temat Naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie www.newfinance.com.pl

Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV z aktualnym zdjęciem na adres: rekrutacja@newfinance.com.pl

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Doradca reklama

Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości