Co polecacie zrobić w takiej sytuacji ?

Co polecacie zrobić w takiej sytuacji ?

Postprzez LadyM25 » 2014-09-11, 19:04

Jutro mam wyniki poprawki z matmy , jeśli zdałam przymierzam się na psychologię na SAN - Łódź ale nie jestem pewna co do tej akademii , czytałam że mają opinię o... a zdrugiej strony że super uczą... w każdym bądź razie z pełną maturą będę miała już większe szanse załapać się gdzieś i więcej propozycji...Natomiast nie znalazłam nic związanego z tym co mnie interesuje ( psychologią , coachingiem) jesli chodzi o szkoły policealne , jakoś nie mogę nic sobie znaleźć w Łodzi a wyjechać nie będę mogła ...Rozmyślam też nad czymś z fotografią bądź też turystyką , organizacją biur podróży czy czymś takim ?? Komplenie nie wiem gdzie iść... za to wiem co chcę robić , tylko nie ma takich kierunków :p bynajmniej nie w policealnych...Chciałabym podróżować , zwiedzać świat , napisać książkę , chciałabym też nauczyć się robić dobre zdjęcia ale brak mi na razie sprzętu i nie wiem , nie wiem... Może ktos by mógł coś polecic podpowiedzeć bo przecież na dniach musze coś wybrać , jutro się okażę...Bardzo się boję.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Co polecacie zrobić w takiej sytuacji ?

Postprzez domestos » 2014-10-23, 13:23

i co zrobiłaś? znajomi mi mówili ze turystyka to straszna lipa - po tym to nic nie masz do roboty raczej :/
Jedyne co mam to marzenia...

Postprzez porsier » 2015-02-11, 09:09

hm turystyka, wcale tak nie jest, ze nie ma sie nic do roboty, jezeli ktos ma dobra glowe to znajdzie prace

Postprzez ohggii » 2015-03-13, 09:24

Jeśli chcesz podnieść swoje kwalifikację zawodowe polecam kursy i szkolenia. Znam ciekawą stronę z ofertą szkoleń z całego kraju. :)
*

Postprzez Dadario » 2015-07-22, 10:21

Napisz, na co się ostatecznie zdecydowałaś. Czy udało się wszystko poukładać?

Postprzez dairane1980 » 2016-09-12, 21:00

Nie powiedziałbym że turystyka to lipa. Biur turystycznych mimo że upada co roku parę to i tak tworzy się ich coraz więcej. Czasy mamy takie że życie w Polsce się troszkę polepszyło, więc i są pieniązki na wakacje zagraniczne, które nie są aż tak dużo droższe niż czasy w Polsce. Kierunek bardzo rozwijający uczący kontaktu z ludźmi, które przyda się wszędzie, a także można przy odrobinie szczęścia pozwiedzać trochę świata zarabiając przy tym niezła kasę

Powrót do Łódź