Szybki Kurs Excel W Cognity

Dołączył(a): 2013-04-25, 12:23

Szybki Kurs Excel W Cognity

Postprzez Kinia » 2016-01-08, 14:58

Program MS Excel to bez wątpienia jeden z najważniejszych programów komputerowych. Jego bardzo dobra znajomość jest wielce ceniona przez każdego pracodawcę. Zdarza się że zdobycie pracy uzależnione jest właśnie od znajomości tego programu. Zdarza się tak w szczególności w pracy w biurze, finansach czy handlu.

Cognity Szkolenia oferuje jednodniowy Szybki Kurs Excel, w czasie którego poruszane są wszystkie najważniejsze zagadnienia Excela. Zaletą naszego kursu jest nieograniczony dostęp do opieki poszkoleniowej. Ponadto uczestnicy kursu mogą liczyć na dodatkową- gratisową godzinę kursu. Po wcześniejszej konsultacji z trenerem czas ten każdy z uczestników wykorzysta w najbardziej odpowiedni dla siebie sposób. Kurs zakończony jest otrzymaniem certyfikatu w języku polskim i angielskim!

Cena kursu 490 zł!

Więcej informacji o kursie oraz najbliżej terminy i lokalizacje znajdziecie tutaj: https://www.cognity.pl/szybki-kurs-excel,s2,147.html

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości