Szkolenie Project Management - Intensywne przygotowanie do certyfikacji IPMA - D

Dołączył(a): 2014-10-04, 20:44

Postprzez LukaszK » 2014-10-21, 19:07

Młodzi pracownicy potrzebują sprawdzić swoje kompetencje, aby lepiej i pewniej poruszać się w organizacji. Warto wtedy przystąpić do certyfikacji IPMA na poziomie D. Osoby biorące udział w tym szkoleniu i egzaminie zyskują dodatkowy bodziec motywujący ich do rozwoju i mają o wiele większą skuteczność w działaniu.
W ramach tego szkolenia wprowadzimy w najlepsze praktyki propagowane przez IPMA, między innymi takie jak: poprawne definiowanie projektu, analiza otoczenia biznesowego, zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem, planowanie działań, analiza rentowności projektów. Szkolenie to nie tylko pomoże przygotować się do egzaminu, ale również w dużym stopniu uporządkuje i usystematyzuje zdobytą już wiedzę, co może stanowić klucz do sukcesu młodego menadżera.

Po więcej szczegółów zapraszany na stronę: http://dynamikarozwoju.pl/oferta/szkolenia/Project-Management-Intensywne-przygotowanie-do-certyfikacji-IPMA-d

Powrót do Kursy i szkolenia