Szkolenie Project Management - Intensywne przygotowanie do certyfikacji IPMA - C

Posty: 13
Dołączył(a): 2014-10-04, 20:44

Szkolenie Project Management - Intensywne przygotowanie do certyfikacji IPMA - C

Postprzez LukaszK » 2014-10-21, 19:08

Często wiele trudności przysparza ocena kompetencji kierowników projektów. Warto wtedy skorzystać ze sprawdzonych standardów i rozwiązań takich jak certyfikacja IPMA, która daje podwójną korzyść dla firmy. Osoby biorące udział w szkoleniu i egzaminie zyskują dodatkowy bodziec motywujący ich do rozwoju. Zaś organizacja, w której pracują, może pochwalić się pracownikami posiadającymi certyfikat rozpoznawalny na międzynarodowej arenie.
W ramach tego szkolenia przedstawione zostaną najlepsze praktyki propagowane przez IPMA, między innymi takie jak: poprawne definiowanie projektu, analiza otoczenia biznesowego, zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem, planowanie działań, analiza rentowności projektów. To szkolenie nie tylko pomoże przygotować się do egzaminu, ale w dużym stopniu uporządkuje i usystematyzuje wiedzę zdobytą już wcześniej w trakcie pracy zawodowej.

Po więcej szczegółów zapraszany na stronę: http://dynamikarozwoju.pl/oferta/szkolenia/Project-Management-Intensywne-przygotowanie-do-certyfikacji-IPMA-c

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Kursy i szkolenia 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość