Szkolenie Project Management - Intensywne przygotowanie do certyfikacji IPMA - C

Dołączył(a): 2014-10-04, 20:44

Postprzez LukaszK » 2014-10-21, 19:08

Często wiele trudności przysparza ocena kompetencji kierowników projektów. Warto wtedy skorzystać ze sprawdzonych standardów i rozwiązań takich jak certyfikacja IPMA, która daje podwójną korzyść dla firmy. Osoby biorące udział w szkoleniu i egzaminie zyskują dodatkowy bodziec motywujący ich do rozwoju. Zaś organizacja, w której pracują, może pochwalić się pracownikami posiadającymi certyfikat rozpoznawalny na międzynarodowej arenie.
W ramach tego szkolenia przedstawione zostaną najlepsze praktyki propagowane przez IPMA, między innymi takie jak: poprawne definiowanie projektu, analiza otoczenia biznesowego, zarządzanie zmianą, zarządzanie ryzykiem, planowanie działań, analiza rentowności projektów. To szkolenie nie tylko pomoże przygotować się do egzaminu, ale w dużym stopniu uporządkuje i usystematyzuje wiedzę zdobytą już wcześniej w trakcie pracy zawodowej.

Po więcej szczegółów zapraszany na stronę: http://dynamikarozwoju.pl/oferta/szkolenia/Project-Management-Intensywne-przygotowanie-do-certyfikacji-IPMA-c

Powrót do Kursy i szkolenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości