Studia zagranicą - potrzebny certyfikat j. angielskiegp

Posty: 1
Dołączył(a): 2015-10-10, 20:05

Studia zagranicą - potrzebny certyfikat j. angielskiegp

Postprzez martapalczynska » 2015-10-10, 20:15

Cześć,
Myślicie o studiowaniu za granicą? Może USA, albo Europa - Dania, Holandia, etc. ?
Aby dostać się gdziekolwiek, potrzebny jest certyfikat znajomości j. angielskiego. Najczęściej wybieranym egzaminem jest TOEFL iBT test.

Jestem lektorem j. Angielskiego, prowadzę własną działalność gospodarcza w zakresie szkoleń językowych. W ramach moich kursów oferuję kurs "Guide to the TOEFL Test". Jest to przygotowanie do egzaminu TOEFL iBT, który jest m.in. wymagany od kandydatów ubiegających się o miejsce na większości uniwersytetów zagranicznych.

Kurs trwa 8 tygodni. Zajęcia z lektorem wzbogacone są o ćwiczenia online. Więcej informacji znajduje się na stronie online.angielskiwpracy.com.pl.

Zapraszam do zapisywania się na kurs.
Pozdrawiam.

Doradca reklama
 
Posty: 652
Dołączył(a): Cz sty 05, 2009 8:29 am

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017
Posty: 35
Dołączył(a): 2015-07-22, 14:26

Re: Studia zagranicą - potrzebny certyfikat j. angielskiegp

Postprzez minimaus » 2016-04-16, 14:34

ja się pokusiłam o skorzystanie z porad, z tego forum zresztą, żeby proces nauki dość intensywnej z przygotowaniem do certyfikatu włącznie robić w Skrivanku. dużo ludzi jeszcze o speak upie mówiło ale za duże ryzyko, no i koniec końców wylądowałam w Skrivie i nie żałuję bo wszytsko zostąło rozplanowane na konkretny interesujący mnie okres czasu. Obecnie w sumie wygląda to rozsądnie i postępy zgodnie z oczekiwaniami idą. Jest ok!

Powrót do Kursy i szkolenia



 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość