Letnia Akademia Kultury Rowy 2015

Dołączył(a): 2015-06-29, 12:33

Letnia Akademia Kultury Rowy 2015

Postprzez KacperFKa » 2015-06-29, 12:48

Letnia Akademia Kultury to niezależna inicjatywa tworzona przez (dawnych i obecnych) studentów dla studentów, którym nie wystarcza wyłącznie wkuwanie. Jeśli podobnie jak my, masz ochotę prowadzić ciekawe rozmowy, wciąż dowiadywać się więcej o sobie i świecie, a przy tym świetnie się bawić nad morzem, po studencku i w bezpretensjonalnej atmosferze - ten obóz jest właśnie dla Ciebie!

Jesteśmy młodymi aktywistami i animatorami kultury o całkiem niezłym dorobku (https://www.facebook.com/fundacjafka), mamy otwarte głowy, jesteśmy wrażliwi na kwestie społeczne i sztukę. W czasie obozu zaprosimy Cię do udziału w panelach dyskusyjnych, warsztatach i kreatywnych formach spędzania wolnego czasu. Na 'Letniej Akademii Kultury' nie może zabraknąć morza, słońca, piasku i muzyki, ale tak naprawdę najważniejszą częścią obozu będziesz Ty, bo wierzymy, że każdy człowiek jest inny i niepowtarzalny, a w grupie potrafimy się doskonale uzupełniać. Wymieńmy się doświadczeniami i pomysłami ładując baterie przed nowym, nieubłaganym rokiem. Dołączysz?

------------------------

PROGRAM OBOZU SKŁADA SIĘ Z 4 BLOKÓW TEMATYCZNYCH:

KULTURA – AKADEMIA SZTUK PRZEMYŚLANYCH

Zajęcia z tego obszaru obejmować będą:

• cykl wykładów z pogranicza kultury, zaangażowania społecznego i współpracy organizacji pozarządowych
• spotkania z ludźmi kultury (aktorami filmowymi młodego pokolenia, twórcami teatralnymi, pisarzami i poetami)

WARSZTATY

Podczas obozu przewidziane są również następujące warsztaty:

• dziennikarskie
• public relations i social media
• zarządzania projektem
• pozyskiwania partnerów i funduszy
• content marketingu

COACHING

Sesje coachingowe będą opierały się o poznanie najważniejszych dla Ciebie wartości, obszarów Twojego życia. Bez tego zadania, niemożliwym jest wyznaczenie celów w pełni z Tobą spójnych. Sesje to dalsze spoglądanie w siebie. To czas na zastanowienie się, kim jesteś w oczach swoich oraz w oczach innych. Pracować będziemy jedną z najbardziej niezwykłych metod coachingowych – Points Of You. Podsumowanie to kolejny krok, tym razem zadanie sobie pytania, kim chcesz być? Będzie to czas na dostrzeżenie zarówno braków w Twoim życiu, jak i wyłapanie Twoich silnych stron, które tworzą Cię takim, jakim jesteś. W sposób świadomy będziesz podejmować trafniejsze decyzje oraz rozwiniesz swoje dotychczasowe kompetencje.

SPORT I REKREACJA

Nie zabraknie, także zajęć na świeżym powietrzu. Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji takich jak:

• warsztaty ruchowo- integracyjne na plaży
• zumba
• sztuki walki
• wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego
• gra terenowa
• podchody

LOKALIZACJA LETNIEJ AKADEMII KULTURY

Rowy to cicha sympatyczna miejscowość nadbałtycka położona wśród lasów, 28 km od Słupska pomiędzy Ustką a Łebą. Jednak w odróżnieniu od tych miejscowości Rowy zachowały charakter wioski rybackiej, idealny dla organizowania studenckich wyjazdów integracyjno-szkoleniowych. Tu znajduję się Słowiński Park Narodowy, który jako jedyny w Polsce został uznany za strefę biosfery UNESCO.

Nasz ośrodek położony jest na skraju lasu, w części Rowów, która posiada szeroką czystą otoczoną wydmami plaże. Dojście do niej spacerem przez las zajmuję 5 min.

Przygotowaliśmy dla Was dwuosobowe pokoje w budynku pensjonatowym oraz ośmioosobowe domki letniskowe. Na ich wyposażeniu znajduje się: telewizor, Wi-Fi, lodówka, czajnik elektryczny, mikrofala, w pełni wyposażona kuchnia. Ponadto do Waszej dyspozycji będzie palenisko oraz kociołek grillowy.

Miejsce: Nadmorska miejscowość wypoczynkowa Rowy

Cena: 399 zł (w cenie są wszystkie opisane w programie zajęcia, dojazd do Rowów i z powrotem, noclegi, cena nie uwzględnia wyżywienia)

Zapisy potrwają do dnia: 15 sierpnia 2015 r.
Uwaga ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń!
Data: I turnus 30.08 -05.09 2015, II turnus 06.09-12.09 2015

Już dziś możesz się zapisać, wysyłając do nas swoje zgłoszenie na adres: zapisy@fundacja-fka.pl
Prosimy o padnie imienia i nazwiska, numeru telefonu, miejsca zamieszkania oraz turnus, który wybierasz.

strona na fb

Organizator: Fundacja Kultury Akademickiej