Kursy i szkolenia Lublin

Dołączył(a): 2018-02-12, 19:46

Kursy i szkolenia Lublin

Postprzez fera » 2018-02-12, 20:36

Interesujesz się aranżacją wnętrz, chciałbyś kreować przestrzeń , projektować sztukę użytkową, a może chciałbyś spełniać się w zawodzie projektanta ogrodów.
W Lublinie firma ProZone prowadzi kursy i szkolenia z zakresu: projektowanie wnętrz, projektowanie mebli i sztuki użytkowej, architektura krajobrazu, florystyka, obsługa programów sketchup i v-ray, p-con.

Kursy i szkolenia są prowadzone w sposób profesjonalny przez doświadczoną kadrę projektantów wnętrz, architektów, projektantów ogrodów i fachowców z branży budowlanej, meblarskiej, ogrodniczej. Zajęcia prowadzone są w trybie tygodniowym i weekendowym.
Po zakończonym kursie każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu. Najlepsi kursanci otrzymują możliwość odbycia stażu w pracowniach projektowych.

Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach, w bardzo fajnej atmosferze. Są przy tym bardzo ciekawe- nie tylko sucha wiedza, ale także nauka rysunku odręcznego, tworzenie brył 3d, tworzenie makiety domu w skali :D i nauka projektowania w specjalistycznym oprogramowaniu. Na zajęciach odbywają się także spotkania z fachowcami z branży, a także zajęcia bezpośrednio w firmach z branży. Na każdym kursie przygotowują także do samodzielnego prowadzenia biznesu na zajęcia z podstaw biznesu.

Nauki i wiedzy do przyswojenia jest sporo- ale zajęcia są tak ciekawe, że nawet nie wiadomo kiedy, a materiał sam wchodzi do głowy :P Trzeba tylko szybko łapać terminy, bo ciężko znaleźć wolne miejsce.

Ja ukończyłam już projektowanie wnętrz st I i II, chcę jeszcze zrobić kurs projektowania mebli i sztuki użytkowej.
Kursy świetne , szczerze polecam, zwłaszcza jeśli chcesz rozwijać swoją kreatywność i pasję do projektowania.

Na kurs możesz się zapisać na prozone.edu.pl
4 wycięte.jpg
4 wycięte.jpg (18.09 KiB) Przeglądane 30 razy