IV Warszawskie Seminarium UroRadioOnkolgii

Dołączył(a): 2017-11-16, 15:11

IV Warszawskie Seminarium UroRadioOnkolgii

Postprzez SMPC » 2018-04-25, 10:06

Używając kodu "PAP" zarejestruj się BEZPŁATNIE na IV Warszawskie Seminarium UroRadioOnkolgii.
Dodatkowo sprawdź możliwość wygrania zaproszeń na ekskluzywne warsztaty z biopsji, urodynamiki oraz USG układu moczowego.

Szczegóły sprawdź na stronie wydarzenia:

Motto: „Tres faciunt collegium”.
Pisząc te słowa, i odwołując się do genialnych paremii rzymskich, cieszę się, że w wielu ośrodkach współpraca onkologa, urologa i terapeuty jest już faktem. Mam nadzieję, że w niedługim czasie powstaną pierwsze wielodyscyplinarne ośrodki zajmujące się leczeniem nowotworów układu moczowego. Dlatego tak ważne jest przenikanie się nauk i wytycznych. Dlatego tak ważne jest wzajemne zrozumienie i współpraca.
Z niekłamaną przyjemnością zapraszam Państwa do udziału w IV już Seminarium wymiany poglądów między onkologami, radioterapeutami i urologami. Spotkajmy się dla dobra naszych pacjentów.
FB_4_URO_warsztaty_PAP.jpg
FB_4_URO_warsztaty_PAP.jpg (161.23 KiB) Przeglądane 101 razy