Szybka pożyczka dla studenta - gdzie?

Szybka pożyczka dla studenta - gdzie?

Postprzez Virgin » 2013-02-18, 14:15

Witam serdecznie:) Czy braliście kiedyś szybka pożyczkę? Jeśli tak to jak to wygląda taka chwilówka dla studenta? Bo ja myślę własnie nad taka pożyczką , ponieważ obecnie bardzo potrzebuję trochę gotówki. Ale nie wiem czy takie szybkie pożyczki są bezpieczne czy lepiej się za to nie brać?
Życie to śpiew

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016
marek52

Re: Szybka pożyczka dla studenta - gdzie?

Postprzez marek52 » 2013-08-11, 11:47

ja ostatnio wziąłem od ręki pożyczkę na 500 zł przez stronę Via sms, wszytsko mega sprawnie i szybko, także polecam każdemu, któemu nagle zrobiło się pusto w portfelu a do wypłaty zostało kilka dni ;)

bismark

Postprzez bismark » 2013-08-19, 07:04

Musisz złożyć wniosek i czekać na decyzję Via SMS. Z tego co wiem, to potrzebują numer twojego telefonu i numer konta. Brałem ostatnio 300zł i formalności były naprawdę minimalne.
Sprawdż na forum monetto.

Maciej Stępień

Postprzez Maciej Stępień » 2013-09-01, 09:33

Witam,
dziękuję za pochlebne opinie.
Faktycznie, formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku oraz telefon komórkowy.

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl

jacek

Postprzez jacek » 2013-09-22, 17:52

Panie Maćku a ostatnio znajomy mi mówił, że za polecanie usług via sms można zarobić? Czy to prawda?

Postprzez kluska » 2013-09-25, 10:41

Szybkie pożyczki nigdy nie są w pełni bezpieczne bo mają duże oprocentowanie. Dużo ludzi jednak je bierze więc myślę, że warto spróbować

Postprzez Nina » 2013-09-28, 22:51

Pożyczki prywatne i wszelkiego rodzaje chwilówki to chyba najgorsze, co student może wziąć. Naprawdę - jeśli nie musicie to nie pakujcie się w to. Szkoda nerwów później gdyż oprocentowanie z 1000 zł potrafi zrobić 1250 zł do spłaty. Nawet przy małych kwotach ta różnica jest odczuwalna.

Maciej Stępień

Postprzez Maciej Stępień » 2013-09-29, 13:07

Witam,
tak Jacku, to jak najbardziej prawda. Za każdego poleconego znajomego wypłacimy Tobie 50 zł. Aby zacząć polecać znajomym ViaSMS, należy być naszym aktualnym klientem.

W razie jakichkolwiek innych pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl

jacek

Postprzez jacek » 2013-09-29, 21:50

Dziękuję za odpowiedź Panie Maćku. To fajny sposób aby sobie dorobić troszkę grosza i jednocześnie pomóc komuś, kto potrzebuje szybko pieniędzy.
Chociaz najtańszą formą pomocy finansowej studentom sa preferencyjne kredyty studenckie:
http://www.forum-kredyty.pl/forums/szybkie-kredyty.7/
http://www.forum-kredytowe.pl/f154/

Postprzez Moscicki » 2013-09-30, 16:42

Panie JAcku i Panie Maćku, tak właśnie działają PA, ale nie rozmawiamy tutaj o zarabianiu pieniędzy, tylko o pożyczaniu ich, a do tego jest naprawdę wiele firm pożyczkowych i warto porównać oferty, bo ceny są bardzo różne, czasem nawet o połowę korzystniejsza może być jedna oferta od drugiej.

Następna strona

Powrót do Kredyt studencki