Pożyczka na dowód dla studenta - możliwa? Jeśli tak to w jakim banku?

Uwaga na pożyczki na dowód

Postprzez Bodo » 2015-11-25, 13:26

Jako student nie polecam nigdzie się zadłużać trzeba pamiętać, iż zawsze taka szybka pożyczka na dowód ma haczyk w postaci wysokich opłat i kosztów np. oprocentowanie.
Później takie szybkie pożyczki naprawdę ciężko się spłaca:
http://www.forum-zadluzonych.pl/kredyty ... t1705.html
http://www.forum-ubezpieczenie.pl/finan ... -t370.html

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Pożyczka na dowód dla studenta -

Postprzez Ania » 2016-03-14, 23:52

Może pożyczka społecznościowa?

Serwis Kokos.pl pozostaje liderem w branży pożyczek społecznościowych. Na fali jego popularności firma AK Group działająca w Skarżysku-Kamiennej stworzyła stacjonarny oddział pożyczkowy. Udziela on pożyczek społecznościowych, a inwestorami w tym wypadku są osoby będące użytkownikami serwisu Kokos.pl, zaś pożyczkobiorcy podpisują umowy pożyczkowe bezpośrednio w punkcie stacjonarnym. AK Group pożycza również pieniądze w formie pożyczek chwilówek. AK Group w krótkim czasie zdobyła zaufanie wśród inwestorów na Kokos.pl. Klientów przybywało, dlatego firma otworzyła kolejne oddziały stacjonarne Kokos.pl w Szydłowcu i Suchedniowie. Wszystkie stacjonarne punkty serwisu Kokos.pl pozwalają na korzystanie z pożyczek społecznościowych realizowanych w portalu, bez konieczności rejestrowania się w nim, czy uzyskiwania dostępu do Internetu.

Re: Pożyczka na dowód dla studenta - możliwa? Jeśli tak to w jakim banku?

Postprzez Katan » 2016-07-11, 22:11

W firmie pozabankowej pożyczysz 300 zł a będziesz musiał oddać 600 zł albo jeszcze więcej. Rynek ten nie jest nigdzie nadzorowany - ja bym osobiście ospuścił sobie ten pomysł.
Już lepszym pomysłem wydaje się zaciągnięcie tradycyjnego kredytu studenckiego. Przez cały okres studiowania na konto będzie wpływało 600 zł/miesięcznie. Okres spłaty wynosi dwukrotność okresu pobierania. Poza tym oprocentowanie takiego kredytu jest śladowe.

Postprzez krismoney » 2016-07-24, 18:56

Jeżeli już chcesz brać pożyczkę i nie bardzo będziesz się kwapił z jej oddaniem ,to pewnie,że spłacisz dużo więcej niż wziołeś.bo dojdą odsetki itp.Ja kożystałem często z vivus zawsze oddałem na czas i nigdy nie oddałem więcej niż wziołem,a pożyczkę do 1500 masz darmową jak dobrze pamiętam,zajrzyjcie pod ten
jest spory wybór wystarczy przejżeć.I pamiętajcie ,że zawsze należy oddać w terminie i nic strasznego się nie stanie.Ja żyję do dzisiaj bez długów,a zdażało się często kożystać.

Postprzez pawel » 2016-08-09, 22:19

ja pożyczałem w wonga na pierwszym roku studiów, chociaż trochę mniejszą kwotę. było naprawdę ok - wszystko szybko, online, bez potrzeby wychodzenia z domu. nastawiłem się na długie procedury a było całkiem na odwrót. Mi udało się spłacić, jak musisz to weź.

Postprzez oewonga » 2016-08-29, 20:43

Witam! Pawel, dziękuję za skorzystanie z oferty pożyczki w naszej firmie. Pożyczając w wonga.com, zyskuje się pewność sprawdzonej oferty, bez żadnych ukrytych kosztów. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz

Postprzez Maciek » 2016-09-26, 14:33

Chwilówki to samo zło pamiętajcie, jeśli nie chcecie utknąć w pętli zadłużenia , już na początku unikacie chwilówek jak ognia.

I nie słuchajcie tych pseorzeczników, oni maja na celu tylko wciśnięcie wam tej lichwy.

Postprzez Hubi » 2016-11-22, 00:01

Oczywiście też radzę się nie zadłużać na początku swojej kariery studenckiej bo póżniej bardzo ciężko z tego wyjść na prostą.

Postprzez adammac » 2017-01-10, 20:57

chwilówka czy pozyczka dla studenta po pierwsze wezmy pod uwage czy owy student ma dochody i na jaki okres i wysokosc po drugie kwote ktora chce pozyczyc jezeli ta kwota top zaledwie 200, 300zł ewentualnie do 400zl wtedy chwilówka ma jeszcze sens ale!! tylko ta darmowa przykładowo
Jeżeli ząs mamy potrzebe o wiele wiekszej pozyczki wtedy warto sie zastanowić na d kredytem w banku a jezeli tam nie uzyskamy pomocy ewentualnie ale tu polecam rózwież super rozwage pozyczke na raty
Jednak stare dobre słowa dla kazdego żeka mówia otwarcie ze dobry zwyczaj nie pozyczaj!!

Postprzez Krzysiek » 2017-02-13, 13:11

Takie pożyczki są jak najbardziej możliwe. Ja brałem taką całkiem niedawno i okazała się strzałem w dziesiątkę. Mimo wszystko trudno jednocześnie powiedzieć, który bank jest tym najlepszym. Ja korzystałem z doradztwa dostępnego pod adresem http://www.pozyczki-pozabankowe.pl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kredyt studencki