Chwilówka na święta. Jakieś propozycje?

Chwilówka na święta. Jakieś propozycje?

Postprzez Jadzka48 » 2015-12-14, 00:19

Chwilówka na święta poszukiwana.Trzeba pozamykać pewne finansowe bagienka dlatego chciałam zapytać, jakie są Wasze doświadczenia z parabankami? Czy istnieje gdzieś sensowne zestawienie ofert? Potrzebuję 600 złotych na święta, ale jednocześnie nie chcę wpakować się w jakieś piekło (trochę się naczytałam o chwilówkach ale nie mam innej możliwości chwilowo )

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Chwilówka na święta. Jakieś propozycje?

Postprzez Tynkaaa15 » 2016-01-06, 21:19

Ja wzięłam pożyczkę w Wondze. Miałąm Nie jestem fanka pożyczek itp ale tutaj wszystko przebiegło bez problemów i nieprawidłowości. Sporo opisanych ofert jest na ich stronie https://www.wonga.pl także można sobie sprawdzić na spokojnie.Wiadomo, że każdy oczekuje czego innego. Pozdrawiam :)

Re: Chwilówka na święta. Jakieś propozycje?

Postprzez oewonga » 2016-01-28, 12:59

Witam! Tynkaaa15, dziękuję za skorzystanie z naszej oferty. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga.com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=edu.

Pozdrawiam
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Powrót do Kredyt studencki