praca dla studentów

praca dla studentów

Postprzez moni » 2016-10-24, 20:39

Cześć,
jestem HeadHunterem w firmie Telekadra i poszukuję Kandydatów na stanowisko Telefoniczny Doradca Klienta. Oczywiście praca dotyczy obsługi telefonicznej Klientów firmy telekomunikacyjnej - praca nie jest łatwa, ale sama kilka lat temu zaczynałam w call center i jest to mega doświadczenie zawodowe, wiele można się nauczyć i o sobie dowiedzieć, nawiązać mnóstwo kontaktów a przede wszystkim można zarobić i łatwo pogodzić taką pracę ze studiami.
Przyjdź do nas! Praca na słuchawkach to niezły początek, a jeśli Ci się spodoba zostaniesz na dłużej. Może odkryjesz w sobie rekina sprzedaży, a może cierpliwie wytłumaczysz techniczne sprawy. Spróbuj!
Oferujemy:
- umowę zlecenie
- elastyczne godziny pracy między 8:30 a 21:00
- płatne szkolenie
- przyjemne biuro (Kraków – Czyżyny)
- dobre towarzystwo
Wymagania:
- pełnoletność
- status ucznia lub studenta
- dobra dykcja
- poczucie humoru

Wyślij swoje CV: mmonika.zimny@gmail.com.
[size=50]CV w formacie .pdf z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przekazanie moich danych do Telekadra sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Krakowie na potrzeby przedstawienia mi oferty pracy oraz na potrzeby przeprowadzenia przez Telekadra sp. z o.o. sp. komandytowa z siedzibą w Krakowie procesu rekrutacji mojej osoby, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych.”[/size]

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: praca dla studentów

Postprzez maguri » 2016-10-26, 10:41

Zarobki w jakich widełkach?

Powrót do Kraków