Powtarzanie przedmiotu a podbicie legitymacji studenckiej

Powtarzanie przedmiotu a podbicie legitymacji studenckiej

Postprzez Inga78 » 2016-10-04, 12:34

Witam,
Mam pytanie, głownie do studentów Krakowskiej Akademii, ale nie tylko. Ogólnie skończyłam juz 3 lata nauki zaocznej, jednak mam do powtarzania 2 przedmioty na ten aktualny semestr zimowy. Pytanie moje jest takie czy nadal mam status studentki i czy podbija mi legitymacje na ten semestr jeszcze. Bede wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam.

Dołączył(a): 2016-10-18, 14:16

Re: Powtarzanie przedmiotu a podbicie legitymacji studenckiej

Postprzez Frania » 2016-10-18, 14:42

No ale jak mogłaś ukończyć studia nie mając zaliczonych tych dwóch przedmiotów? Skoro masz jakikolwiek przedmiot do powtarzania to wcale studiów nie skończyłaś, prawdopodobnie miałaś warunek. Studia ukończysz dopiero wtedy, kiedy zaliczysz wszystkie przedmioty. To, że resztę przedmiotów masz zaliczoną nie oznacza jeszcze, że studia skończyłaś. Powtarzasz przedmioty w tym semestrze i jeśli je zdasz możesz skończyć studia, o ile jeszcze nie zażądają od Ciebie powtarzania kolejnego semestru. Także moim zdaniem nadal masz status studenta i legitymację, no przecież jeszcze uczęszczasz na tą uczelnię. Najlepiej dowiedz się szczegółów w dziekanacie, bo podobno na Krakowskiej Akademii wszystko jest możliwe. Nic dziwnego, kiepska uczelnia.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość