pomoc przy pisaniu prac licencjackich i magisterskiej

Dołączył(a): 2016-10-18, 14:16

Re: pomoc przy pisaniu prac licencjackich i magisterskiej

Postprzez Frania » 2016-10-18, 14:57

To już jest kompletne dno, że takie coś oferować oraz z tego korzystać. Do czego doszła polska oświata... Żeby student nie był w stanie samodzielnie napisać pracy dyplomowej, która jest przypieczętowaniem jego wykształcenia. Przecież to STUDIA. To tylko świadczy o tym na jakim poziomie są studia w Polsce. A kupowanie prac jest łagodnie powiedziawszy niehonorowym zachowaniem. Poza tym warto wspomnieć o odpowiedzialności karnej, bo o ile samo kupno pracy karalne nie jest, to już podpisanie przez studenta obowiązkowego oświadczenia, że przedkładana praca jest jego autorstwa objęte jest odpowiednim paragrafem i skutkuje karą pozbawienia wolności do lat 3. Warto się więc zastanowić.

ranking kont studenckich 2016
Dołączył(a): 2017-02-01, 20:35

Re: pomoc przy pisaniu prac licencjackich i magisterskiej

Postprzez superstyl » 2017-02-01, 21:15

Serwis WWW.PEWNYDYPLOM.PL, jest godny zaufania. ponieważ:
- JEST SOLIDNY I TERMINOWY,
- JAKO JEDYNY posiada zakładkę z próbkami tekstów umożlwiających natychmiastowe zapoznanie się z praktykowanym przez nas stylem pisania,
- charakteryzuje się dużym zakresem tematycznym,
- zatrudnia profesjonalnych naukowców i redaktorów,
- jest przystępny cenowo.
- nie pobiera zaliczek,
- dysponuje programem antyplagiatowym ORAZ RZESZĄ ZADOWOLONYCH KLIENTÓW (referencje dostępne na życzenie!).

Jeśli chcesz mieć pracę napisaną na ocenę bardzo dobrą, wejdź koniecznie na stronę www.pewnydyplom.pl i o wszystkim przekonaj się osobiście!

Z USŁUG TEGO SERWISU ZADOWOLONY BYŁ ZAWSZE KAŻDY STUDENT!!!

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości