Podstawowy kurs filmowy - pierwszy krok do kariery filmowca

Dołączył(a): 2017-07-21, 11:12

Podstawowy kurs filmowy - pierwszy krok do kariery filmowca

Postprzez AMA » 2018-02-08, 16:24

Każda ścieżka kariery wymaga postawienia pierwszego kroku. Możesz czekać, aż ktoś złapie Cię za rękę i wprowadzi do zawodowego świata, pokazując swoje ślady i tłumacząc, jak iść. Możesz też wziąć sprawy w swoje ręce i dokształcić się pod okiem specjalistów. W przypadku filmowców tym przysłowiowym najważniejszym pierwszym krokiem może stać się kurs filmowy.

Podstawowy Kurs Filmowy jest organizowany przez krakowską szkołę filmową AMA Film Academy. Kurs organizowany jest już od kilku lat, a każda z edycji okazała się być wielkim sukcesem. Dzięki kursowi przygotujesz się do samodzielnej pracy przy realizacji filmów w roli operatora kamery, twórcy filmów okolicznościowych, autora małych form filmowych, realizatora zleceń reklamowych i dokumentalnych.

Najbliższa edycja wystartuje już 17 marca 2018.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat Podstawowego Kursu Filmowego, wejdź na stronę kursu i już dziś rozpocznij swoją przygodę z filmem!