Klub Gladiator - I miesiąc gratis

Dołączył(a): 2016-10-20, 17:41

Klub Gladiator - I miesiąc gratis

Postprzez peredhel » 2016-10-20, 17:44

Sekcja rekreacyjna klubu Gladiator Kraków prowadzi nabór uzupełniający na treningi rekreacyjne z elementami stylu wolnego zapasów i innych sportów walki (przede wszystkim "chwytanych": ju-jitsu, sumo, grappling itd.).
Pierwszy miesiąc dla nowych chętnych gratis.
Treningi prowadzi uprawniony trener - jako aktywność ruchową ogólnorozwojowo-rozrywkową.
Nabór chętnych od 15 lat i od 55 kg wagi, oraz od 160 cm wzrostu. Wstępnie wystarczy minimalna sprawność ogólna oraz zdatny stan zdrowia (fizycznego i psychicznego).
Treningi odbywają się tuż koło Placu Centralnego (Ronalda Regana, Centrum Nowej Huty) zazwyczaj w wybrane dni robocze od godz 17, bądź 18 (czas około 90 minut).
Składka każdorazowa 10 zł (uczniowie, studenci, członkowie rodzin wielodzietnych: 5 zł ; klub jest dofinansowany m.in. przez Gminę Miasto Kraków).
Nie nosimy na treningach specjalistycznych ubiorów zapasów olimpijskich (strój "taki jak na WF").
Zapraszamy szczególnie jako na zajęcia ogólnorozwojowe, bądź dodatkowe (dla trenujących inne dyscypliny sportowe niźli zapasy). Dzieciom do 14 roku życia polecamy z zapasów oraz sumo: (inne) sekcje sportowe klubu Gladiator (Nowa Huta oraz Kurdwanów; informacje na telefon). Wśród zawodników klubu jest aktualny mistrz Europy oraz aktualni medaliści mistrzostw i pucharów Polski. Wszelkie informacje na telefon: 502439005

ranking kont studenckich 2016