Dietetyka zaocznie jako nowy zawód

Dietetyka zaocznie jako nowy zawód

Postprzez Frywolny » 2014-01-23, 02:06

Witam, mam 24 lata pracuje w branży w ogóle niezwiązaną z Dietetyką, ale od ponad roku, kiedy zacząłem chodzić na siłownie zacząłem się interesować dietetyką i jej wpływem na zdrowie, moje pytanie brzmi czy jest opłacalne kształcić się w zawodzie całkiem odmiennym do tego w systemie zaocznym żeby w przyszłości przekwalifikować się, bo w moim teraźniejszym zawodzie nie czuje się spełniony a dietetyka to coś, co lubię i mnie interesuje

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: Dietetyka zaocznie jako nowy zawód

Postprzez karolinaosowiecka » 2015-07-18, 10:51

A po co płacić na siłowni , skoro można skorzystać za darmo ? :) Siłownie plenerowe http://www.silownieplenerowe.pl/ są na czasie teraz. W każdym parku w miescie powinniescie miec takie cos. A jak nie, to petycja do burmistrza :) Naprawdę świetna sprawa. Polecam. Warto jest być fit! Umożliwiają one aktywny sport na świeżym powietrzu .

Postprzez wero92 » 2016-08-04, 00:44

Witaj. Twój obecny zawód w żadnym wypadku nie będzie kolidował ze studiami ukierunkowanymi w zainteresowanie. Pogłębiać wiedzę zawsze warto, a zwłaszcza w takim kierunku, który cały czas jest na topie! Odżywianie, fitness, siłownia to coś co zyskuje coraz większą popularność! Studia na tym kierunku to rewelacyjny pomysł, który warto zrealizować!

Postprzez Emeryk867 » 2016-08-04, 08:53

Dokładnie, nie będzie to przeszkadzać gdy pójdziesz zaocznie, a jak więcej wiedzy zdobędziesz to lepiej dla Ciebie. Jeżeli tylko masz taką możliwość to studiuj. Ja niestety chciałem od zawsze ale nie mogłem, więc teraz Tobię zazdroszczę że masz takie szerokie plany.

Postprzez wero92 » 2016-09-02, 00:20

Studia super sprawa. Za niedługo startuje nowy semestr i muszę przyznać, że cieszy mnie perspektywa dalszej nauki w wymarzonym zawodzie. Możemy mieć teraz sporo materiałów, ale już niedługo koniec! Chcę wprawdzie nadal kontynuować naukę, więc studia podyplomowe to moja kolejna ściezka, a później już tylko kariera! Studia wiele dają, w dietlu reprezentatywny poziom podnosi moje umiejętności!

Powrót do Kraków