Wybór konta

Wybór konta

Postprzez Fallen » 2017-06-19, 10:19

Witam. Pojawiło sie kilka podobnych tematów, ale nie chciałbym ich odkopywać.

Zastanawiam się głównie nad dwoma kontami - w Nest Banku i w Millenium - 360 Student. Które z nich jest lepsze?
ewentualnie w grę wchodzi mBank.
Zależy mi na darmowej karcie, darmowym koncie i przelewach.

I jeszcze jedna sprawa. Jak wygląda wpłata na konto Nest Banku przez wpłatomat? Na stonie jest napisane, że jest za darmo, natomiast na stronie operatora wpłatomatów jest napisane że pobierają 0,4% kwoty. I już się pogubiłem w tym :)

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2016

Re: Wybór konta

Postprzez KaperPartnerm2m » 2017-06-28, 13:59

Witam Cię :)

Osobiście mam kilka kont bankowych, również w obu tych bankach :) Dlatego polecam Ci oba :)

Więcej znajdziesz na mojej stronie http://www.kaper.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/ :)

Spokojnie, jestem tylko Partnerem Programu m2m i zarabiam w internecie :) np na prowizjach :)

To uczciwa i bezpieczna strona z wieloma ofertami :) Po prawej masz kategorie kont :)

wystarczy, że wypełnisz wniosek z danego linku swoimi danymi i wyślesz :) I tyle :)

Nastepnie zadzwonią z banku w celu weryfikacji danych (5 min rozmowy) i po 2-3 dniach przyjedzie kurier z gotową umową i już aktywne konto ! :) Sam tak zakładałem przez internet :) Wygodnie i szybko, nie trzeba się ruszać z domu :)

Także polecam :)

Powrót do Konto dla studenta