Nest Bank - najtańsze konto dla studenta?

Nest Bank - najtańsze konto dla studenta?

Postprzez Ania » 2015-07-17, 14:05

Witajcie.
Jestem studentką II roku nie pracującą i nie posiadająca stałych dochodów. W związku z tym , że mój aktualny bank podniósł opłaty chcę się z niego ewakuować i szukam jakiejś alternatywy.
Konto Nest W Nest Banku wydaje mi się być kontem teraz najtańszym. Opinie o NestBanku na ogóle też są dobre - chociaż pewne mankamenty ten bank ma.

A może jest jakieś inne darmowe konto dla studenta, które polecacie?
Czy konto w Nest Banku rzeczywiście jest za darmo?

Jak toś ma już konto w Nest (Smart Banku), proszę o OPINIE i OCENY.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

nest opinie

Postprzez Ania » 2015-07-22, 23:29

Nikt z kochanej braci studenckiej nie ma konta w tym banku?

:)

Na wielu portalach ten bank ma skrajnie różne opinie:
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/
http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

nest najtańsze konto?

Postprzez Yasko » 2015-07-23, 13:02

ja mam. rzeczywiscie jest za 0 - karta, konto i bankomaty. Aplikacja na ios tez. działa. myślę, że za taką cenę :) bank smart jest godny polecenia.

Postprzez Wojciech » 2015-08-08, 18:57

Cześć wszystkim tutaj macie zebrane niemal wszystkie banki w jednym miejscu. : )
Osobiście polecam ekonto mobilne w mBanku lub tak jak przedmówcy konto w SmartBanku. : )
"Zawsze i Wszędzie Możesz Wszystko"

Postprzez Yasko » 2015-08-10, 15:40

@wojciech, ale, w tym zestawieniu to nie ma banku smart...

Postprzez paatryk01 » 2015-08-26, 11:59

Chętnie wam pomogę w wyborze konta bankowego. Dla studenta Smart Bank to aktualnie najlepsza opcja.
Ewentualnie jeszcze możemy popatrzeć na oferty innych banków. :)

nest bank moje opinie

Postprzez Maciek » 2015-08-26, 12:30

Sam jestem studentem i jednocześnie posiadaczem Konta Nest Smart, zdecydowanie mogę polecić Ci założenie tego rachunku. Tak, konto w Nest Banku jest za darmo. Nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, aby bank naliczył mi jakąś prowizję czy opłatę za coś, o czym wcześniej nie wiedziałem.

Prowadzenie Konta Nest jest darmowe, wydanie i korzystanie z karty debetowej też.

Atrakcyjnie prezentuje się też kwestia przelewów, darmowe są nie tylko krajowe, ale i europejskie w obszarze SEPA. Jeśli chodzi o płatne usługi, to jest ich zaledwie kilka, np. przelewy zagraniczne czy wyciąg z konta na papierze.

Zresztą na wielu forach polecają ten bank poczytaj:
Nest Bank Smart to najlepsze konto teraz? Prosze o opinie.
nestbank forum

bank smart opinie kiedy karta

Postprzez Tomuś » 2015-09-29, 11:41

Planuję założyć konto w Banku Smart kiedy dostane kartę? Ktoś mi może powiedzieć jak długo się na nią czeka? I w ogóle to jak oni ją wysyłają?
Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś opinie o koncie w Banku Smart jako koncie dla studenta chętnie je poznam

Postprzez LeBernadetka » 2015-10-07, 22:27

Na kartę do bankomatu w Bank Smart niby czeka się do 14 dni, jednak ona może przyjść nawet za 3 dni. Daj sobie około tygodnia, wtedy przyjdą Ci wszystkie dokumenty. Im szybciej założysz konto, tym szybciej pojawi się karta, więc nie ma co zwlekać. Co do innych kwestii czy konto w Bank Smart jest dobre dla studenta? Moim zdaniem to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza opcja obecnie dla studenta. Nie ma się co zastanawiać, bo póki mają takie zasady jakie mają, to warto z tego korzystać. Jeszcze nie udało się doczytać dokładnie dokładnie na czym to polega (może ktoś rozwinie), ale mają też lokatę 3%, czyli na chwilę obecną najwyższa stawka lokaty na rynku bankowym.

Re: Smart Bank - najtańsze konto dla studenta w 2015 roku?

Postprzez Bucek » 2015-10-14, 00:22

Laska, nie masz racji z tym, że na kartę do Smart Banku czeka się do 14 dni. Może gdzieś to jest zapisane w umowie, ale w praktyce to ona mi przyszła po 3 dniach roboczych, czyli bardzo szybko.
Konto w 100% zakładałem przez internet, nie wymagają nic specjalistycznego poza dowodem osobistym no i danymi takimi jak adres zamieszkania.

Największy minus Smart Bank moim zdaniem jest taki, że nie mają placówek. Widocznie jestem starej daty, ale inaczej się gada z kims w placówce, a inaczej z kimś przez telefon czy przez internet.

Poza tym ja żadnych minusów nie widzę.
Dobrze się rozwijać ;)

Następna strona

Powrót do Konto dla studenta