Konto studenckie czy normalne konto bankowe?

Re: Konto studenckie czy normalne konto bankowe?

Postprzez EWUS9898 » 2016-03-09, 15:47

Konta studenckie są nic nie warte. Obiecują że za darmo a potem dochodzą ukryte opłaty to karta to ubezpieczenie. Często na zwykłym jest więcej promocji dla klientów. Zwykłe konta oferują darmowe prowadzenia w zamian za płacenie kartą w zwykłych sklepach czy przez internet.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez majja » 2016-03-11, 21:07

Dużo pozytywnych opinii słyszałam ostatnio o Smart Banku, całkiem darmowe konto. No
http://bankowe-konta.info/
przejrzyj sobie co, jaki bank oferuję, bo ja tak konkretnie to się nie orientuję. Polecam też zapoznać się z rankingiem, wiem, że dość wysoko jest teraz BZ wbk.

Postprzez magda86 » 2016-05-15, 20:28

dosyć fajne jest konto dla młodych w mBanku
Nowoczesne konto dla młodych i aktywnych, łatwość dostępu do pieniędzy (darmowe bankomaty w całej Polsce) dla osób w wieku 18-26 lat
0 zł za kartę debetową przy transakcjach bezgotówkowych na kwotę min. 100 zł miesięcznie
zarządzasz rachunkiem bankowym 24 h online przez nową aplikację mobilną na Twoim telefonie, oraz nowoczesny serwis transakcyjny na Mobilny mbank w Twoim telefonie.
możesz obsługiwać swoje konto dla młodych w placówce mBanku oraz bezpłatnie wpłacać pieniądze na rachunek w ogólnopolskiej sieci wpłatomatów
płacisz wygodnie w internecie z usługą mTransfer
bezpłatne doładowanie telefonu przez SMS
najlepsze konto dla studenta wg niezależnego rankingu
do 25% zniżki w szkołach językowych całej Polski, oraz 10% zniżki na bilety do kina w sieci Cinema City

Postprzez krismoney » 2016-07-24, 18:36

Jak ktoś szuka darmowych kont to tutaj jest kilka do wyboru http://www.konto-studenckie.pl/porownan ... nckich.php
Osobiście polecam inteligo bardzo proste w obsłudze opłata za kartę wynosi 4zł jeżeli ją zamówimy,to tyle z opłat za prowadzenie konta 0zł,przelewy 0zł.Kożystam już kilka miesięcy i jestem zadowolony.

Postprzez Natalka23 » 2016-08-11, 12:54

Konto studenckie od konta normalnego nie różni się niczym szczególnym. Ja osobiście zdecydowałabym się na konto normalne i to w smart banku. Bo to jedyne zupełnie darmowe konto. Na chwile obecną konto mam w ING, ale mam zamiar przenieść skonto właśnie do smart banku.

Postprzez SmartBank » 2016-09-09, 11:05

Zdecydowanie najlepsze konto dla studenta!!!

Darmowe bankomaty w całym kraju!
Darmowa karta do konta!
Darmowe przelewy przez internet!

http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

Postprzez kruckers » 2016-09-09, 14:13

Nie polecam ING. Zdzierają teraz na wszystkim. Przeanalizowałem ofertę banków i najlepsze warunki są w Millenium Banku dla konta studenckiego. Nie ma żadnych obostrzeń, żeby było darmowe, bez prowizji za wypłaty z bankomatów, bez prowizji za płatności w obcej walucie i super aplikacja mobilna.

Postprzez Hanzo » 2016-10-06, 09:57

Ja mam konto w Raiffeisen Polbank, opłata za kartę 3 zł, reszta za darmo, do tego oprocentowane środki na koncie. Jestem zadowolony.

Postprzez luka9 » 2016-11-02, 19:15

Dajcie sobie spokój ze studenckimi kontami bankowymi. To się w praktyce niczym nie różni od normalnych rachunków, a zdzierają jeszcze bardziej. Kiedyś, nie wiem czy nawet tego tutaj nie opisywałam, wybrałam pewien polski bank i tam co chwila musiałam płacić za dosłownie wszystko. Przelew 1,2 zł, wypłata z jakiegoś "niefirmowego" bankomatu 5 zł itd. Mogłabym wymieniać i wymieniać. Powiedziałam sobie dość, jak Chylińska i zainteresowałam się kontem połączonym z rachunkiem telefonicznym - większe zniżki i te sprawy. Wbrew pozorom dla studentki liczy się każdy grosz. Drogą eliminacji zostało Orange Finanse. Myślałam nad Plusem, ale tam z kolei nie podpasiła mi oferta na telefon. Generalnie w Orange rabatów jest sporo, z resztą nie będę się rozpisywała i spamowała. Kto się zainteresuje tym kontem wygoogla sobie pełną ofertę, a uważam, że warto. Generalnie teraz rząd kombinuje coś z darmowym kontem dla każdego Brajana i Dżesiki, jednak pewnie wyjdzie jak zwykle. Konto darmowe w teorii, a półdarmowe w praktyce. Chociaż pewnie i tak nie zrezygnowała bym z Orange. :)

Postprzez emill126 » 2016-11-11, 14:26

Dokładnie, więc jak na moje bezsensu jest zakładanie konta studenckiego.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konto dla studenta