Konto studenckie czy normalne konto bankowe?

Postprzez locco444 » 2016-01-29, 21:46

Mentosik napisał(a):Moim zdaniem nie opłaca się zakładać kont studenckich. Obecnie opłaty za konta osobiste są albo równe zeru, albo jemu bliskie.

Przykładowo, znajomy synowi zakładał i miał podobny dylemat. Poszukał, był w kilku bankach, w raiffie mu się spodobało najbardziej no i tam założył.

Postprzez Mentosik » 2016-01-30, 23:51

locco444 napisał(a):

w rajfie 3 zł/mc za kartę, to chyba najniższa opłata z tego co się orientuje

No to tylko potwierdza o co chodzi :D Dzięki! ;> w ogóle to nawet jak patrzyłem na to konto, to ja dobrze widzę, że ono jest oprocentowane dodatkowo? xD
Wygląda to aż za dobrze ;P

Dołączył(a): 2016-01-31, 18:50

Postprzez jamniczek » 2016-01-31, 18:55

chyba różnie bywa z tymi kontami typowo dla sunedtów, ale można znaleźć fajne tanie konto osobiste. Ja mam od niedawna konto w raifaisenie konto wymarzone i place tylko 3 zl wiec luuuzik a tak mam wszystko za darmo. Moja znajoma mowila coś ze w mbanku fajnie, ale nie wiem, polecam moje ;)

Dołączył(a): 2016-01-22, 16:21

Postprzez parsi » 2016-02-03, 15:44

Obecnie wszystkie konta osobiste są płatne , oprócz Smart Banku. Większość banków daje możliwość uniknięcia opłaty i warunki. Np. 1000 zł wpłaty na konto co miesiąc albo płatność kartą na 300zł/msc. Polecam obiektywny ranking kont studenckich: http://www.niepoddawajsie.pl/ranking-kont-osobistych-i-firmowych/

Dołączył(a): 2015-09-18, 19:25

Postprzez agata1 » 2016-02-11, 14:34

Według mnie właśnie warto poczytać sobie takie strony jak: http://konto-w-banku.pl/konto-studenta/, oczywiście teraz bardzo szybko zmieniają się oferty i trzeba czytać i ewentualnie zakładać na bieżąco. Najlepiej znaleźć najtańsze konto a czy to będzie studenckie czy tez nie to chyba na nic nie ma wpływu. Ważne żeby mało płacić za prowadzenie konta a najlepiej wcale.

Postprzez locco444 » 2016-02-23, 21:13

Mentosik napisał(a):
locco444 napisał(a):

Wygląda to aż za dobrze ;P

To oprocentowanie jakos strasznie wysokie nie jest, ale zawsze coś :) opłaca się :)

Postprzez Mentosik » 2016-02-25, 00:01

Warunki wyglądają na korzystne, szczególnie w stosunku do tego co mam teraz :) więc chyba w najblizszym czasie zmieniam bank!

Postprzez locco444 » 2016-02-25, 22:29

Mentosik napisał(a):Czyli co, ogólnie raiffeisen sztosik i do polecenia, tak? :D bo tak troszkę się zastanawiam czy by się tam nie przenieść jak tak dobrze to wygląda :)
no ja mam tam konto i jestem zadowolona. Zależy jakie kto ma oczekiwania. Zależało mi na tym, żeby nie było wysokich opłat i żeby wszystkie bankomaty były darmowe, no i takie podstawowe rzeczy jak wpłaty, wypłaty itp. a wbrew pozorom nie wszystkie banki maja to w ofercie. Dostałam to com chciała i jeszcze bonus w postaci właśnie oprocentowania i pakietu ubezpieczeń :)

Postprzez Mentosik » 2016-02-25, 23:25

Postprzez locco444 » 2016-02-26, 21:55

Mentosik napisał(a):No dobra, namówiłaś mnie, ide się przejść do odziału na dniach i zorientować co i jak! :D Jak nie zapomnę to dam znać jak poszło i czy mi też się tak spodobąło :) ale jak na razie to serio raiffeisen silnie wypada, czas się przekonać na własnej skórze ;)

no mam nadzieję, że będziesz zadowolony :) trochę kapa bybyła jakbys mnie miał tu obsmarować za złe doradzanie ;) ale myslę, że będzie ok

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konto dla studenta