Praca magisterska wirtualny promotor

Praca magisterska wirtualny promotor

Postprzez Wiktor99 » 2019-12-26, 20:39

Pootrzebuję pomocy w napisaniu pracy magisterskiej. Nie gotowca. Kogoś kto wskaże ciekawy, ale nie za trudny temat i narzędzia, metody do badania. Proszę o zrozumienie. Mam 55 lat, licencjat z ekonomii zdobyty 30 lat temu, ale pracuję w Help Desk, bo lubię ludzi, lubię pomagać ludziom. Ale przyszła nowa dyrekcja (nowa miotła) i postawiono mi warunek zrobienie mgr z infy Ciężko znaleźć nową pracę w tym wieku, w kierunku ekonomii to wogóle niemożliwe, bo praktycznie nic w życiu nie robiłema, poza tym lubię to co robię, więc dlaczego nie spróbować skończyć mgr. No i tak 2 lata zleciało na kierunku sieci. Niestety praca mgr jest problemem, bo w firmie niewiele można z uwagi na bezpieczeństwo i muszę wymyślić coś co można zbadać w domu, choć z rodziną na głowie też nie będzie łatwe. Co gorsze nie mam pomysłu. Promotorowi podsunąłem mu 2 propozycje, ale też mu nie pasuje, a ameryki przecież nie odkryję. I pozostaję w kropce. Więc poszukuję tematu i "wirtualnego promotora".

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Powrót do Informatyka