Najlepsze dyskoteki dla studentów w Warszawie

Dołączył(a): 2012-09-04, 23:55

Najlepsze dyskoteki dla studentów w Warszawie

Postprzez Maniek » 2012-09-05, 08:51

Niebawem zaczyna się rok akademicki i Warszawa odżyje na nowo. Jakie polecacie kluby w Stolicy, które mają ciekawe zniżki dla studentów. Wejście free, tańszy alkohol itp? Nie znam jeszcze tego miasta, bo za kilka tygodni dopiero zaczynam studia, ale wątek będzie aktualny przez długi czas, bo mam tam zamiar zabawić przez kilka lat:D

Dołączył(a): 2013-08-14, 11:15

Postprzez Milunia » 2013-08-14, 11:34

Jeśli chciałbyś się wybrać na jakąś dyskotekę to ja osobiście polecałabym ci Club Mirage:) Ja zawsze tam własnie ze znajomymi się wybieram bo to w sumie jeden z najlepszych ( jak nie najlepszy) klub w Warszawie:)

Dołączył(a): 2013-09-11, 11:14

Postprzez patuchna » 2013-09-11, 11:58

Już prawie rok nikt nie dał odpowiedzi?! Hej, studenci trzeba odświeżyć temat. Wakacje za pasem, jakie kluby polecacie? Ja lubię Park, mieszkam niedaleko Pola Mokotowskiego, więc mam blisko. Pamiętam Park sprzed kilku lat, wtedy to była zupełnie inna miejscówka: dużo elementu, którzy po paru głębszych szukali tylko powodu do zaczepki :/ Teraz jest kulturalnie i bezpiecznie jak przystało na dobry klub. Spokojnie można się bawić bez obaw, że jakiś typ będzie nas zaczepiał i czegoś od nas chciał. Teraz pora na Was, co polecacie? :)

Dołączył(a): 2013-09-28, 15:29

Postprzez madziox » 2013-09-28, 15:42

Ja co prawda też dopiero zaczynam życie studenckie w Warszawie, bo dopiero studia zacznę za kilka dni. Ale już wynajmuję tu ze znajomymi mieszkanie i na razie poznajemy Warszawę od imprezowej strony :ugeek: . Najwięcej razy jak do tej pory byliśmy w Klubo na Czackiego - też spoko miejsce, kulturalnie, ale z klimatem. Muzyka jest tam naprawde na poziomie - jutro też tam uderzamy na imprezę, bo są urodziny Ciastka, czyli barmana Klubo. Poza tym Klubo to raczej chodzimy do jakichś klimatycznych kafejek, albo po prostu nad Wisłę.

Avatar użytkownika
Dołączył(a): 2013-10-09, 06:43

Postprzez Julta » 2013-10-09, 06:56

masz rację, park znam jeszcze z dawnych czasów, chodziłam tam na początku studiów, a dawno to było :) poszłam ostatnio po tej długaśniej przerwie i nie mogłam uwierzyć, że przez ten czas taka metamorfoza się tam stała. teraz jest o wiele fajniej, faktycznie jakby bezpieczniej i kulturalniej :)