Jak wyglądają imprezy na studiach?

Re: Jak wyglądają imprezy na studiach?

Postprzez Lewiksa » 2016-05-06, 11:49

Wesołkowie z pewnością są pożyteczni na pastwisku zabaw, lecz to trunek i sposób spożywania będzie świadczył o jakości imprezy. Bo jak się ktoś nawali w 30min. to po zawodach. No chyba, że urządzony został konkurs na najdłuższego pawia w historii. Rekord w księdze Guiness'a pewnie nadal należy do mnie, bo poleciał jak kamień odbijający się od tafli jeziora. Nie no żartuję...

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez benek21 » 2016-09-16, 12:25

Potwierdzam, jeśli jest dobra ekipa to każda impreza będzie niezapomniana. Raz byłem u znajomego na stancji, nie znałem nikogo a miał takich pozytywnych znajomych, że już po chwili czułem się jakbym znał wszystkich od lat :D Wydaje mi się, że większość studentów jest pozytywna, także nie będzie na pewno źle.

Postprzez ekstraMilosz » 2018-01-04, 14:59

Ja podsyłam wam pomysły na organizacje imprezy urodzinowej, bo i takie zdarzają się podczas studiów http://www.kobiety.pl/lifestyle/10-sposobow-na-swietowanie-urodzin a można fajnie zaskoczyć znajomych, organizując coś więcej niż zwykłą domówkę z dużą ilością alkoholu.

Postprzez fugazi » 2018-07-29, 16:56

benek21 napisał(a):Potwierdzam, jeśli jest dobra ekipa to każda impreza będzie niezapomniana. Raz byłem u znajomego na stancji, nie znałem nikogo a miał takich pozytywnych znajomych, że już po chwili czułem się jakbym znał wszystkich od lat :D Wydaje mi się, że większość studentów jest pozytywna, także nie będzie na pewno źle.

Otóż to! grunt to dobre podejście! :)

---
http://stomatolog.walbrzych.pl - dentysta Wałbrzych

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy