Kierunek studiów - czy warto, co warto, czy nie warto?

Re: Kierunek studiów - czy warto, co warto, czy nie warto?

Postprzez HRownia » 2016-09-14, 13:11

Oczywiście wybór studiów powinien być kierowany wyłącznie naszymi upodobaniami. Kierunek powinien odpowiadać naszym zainteresowaniom. Przyszłość i wymagania rynku i tak wszystko zweryfikują. Zawsze mamy możliwość się doszkolić i zwiększyć nasze kompetencje.

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Postprzez szranczak » 2016-12-04, 08:13

ja studiowałam filozofie, socjologie, politologie, historie a pracuję w agencji reklamowej...(wszystkie studia ukończone na poziomie mgr, żeby nie było, że tylko zaczęłam)

Postprzez magda86 » 2017-01-17, 19:34

nie ma chyba takiego kierunku studiów którego nie byłoby warto studiować. Jeśli tylko ma na siebie dobry pomysł to może obejść się bez skończenia żadnej uczelni. Jeśli jednak chcemy mieć dyplom ukończenie uczelni wyższej to może warto zapoznać się z ofertą Wyższej Szkoły Bankowej. Dla niezdecydowanych czy studia dzienne, wieczorowe czy zaoczne polecam poradnik studia stacjonarne http://www.wsb.pl/studia-stacjonarne-czy-niestacjonarne-poradnik-przyszlego-studenta Niektórzy uważają, że tytuł magisterski nie jest do niczego potrzebny ja jednak uważam, że pracodawcy mając do wyboru kogoś kto skończył studia wyższe a kogoś kto ma tylko wykształcenie średnie raczej zdecyduje się na tego kto ma wyższe wykształcenie. Chyba, że mamy wykształcenie średnie typowo zawodowe a nie jest to skończone liceum ogólnokształcące.

Postprzez marcin20 » 2017-07-20, 10:48

najlepiej zdać się na własne zainteresowania :)

Powrót do Forum ogólne