Jak zaliczyć bez nauki

Jak zaliczyć bez nauki

Postprzez obkdn » 2014-03-27, 20:28

Cześć to mój pierwszy post, wiem że studia są po to żeby się na nich uczyć, ale mam problem. Mam za 5 dni egzamin ale na pewno nie zdążę się do niego nauczyć, jeśli go nie napiszę to uwalę przedmiot, a najgorsze we wszystkim to że jest kompletnie nie związany z moim kierunkiem :roll: W ogóle nie mam pojęcia po kiego grzyba mi termodynamika, na zarządzaniu... Ach ten urok Polskiej edukacji... Chciałabym to tylko zaliczyć i mieć z głowy. Co z tego że wydrukuję sobie ściągi skoro i tak nie będę wiedzieć jak to użyć. Zastanawiam się nad dwoma opcjami.

1) Mój znajomy ma mikrofon i słuchawki no i myślę czy napisać do kogoś na jakiejś stronie o korepetycjach online czy by mi nie pomógł za pieniądze.

2)Albo znalazłam stronę www.zdaj.org - reklamują się jako pomoc na egzaminie online, robi się zdjęcie egzaminu, wysyła, a oni podczas egzaminu wysyłają poprawne rozwiązania. Chyba bardziej podoba mi się druga opcja...

Macie jakieś inne pomysły, rady, inne rozwiązania? Moi nadgorliwi rodzice mnie zabiją jeśli nie zaliczę.....

Doradca reklama

Podpowiadam

ranking kont studenckich 2017

Re: Jak zaliczyć bez nauki

Postprzez creative226 » 2014-04-24, 20:26

i jak poszedł ten egzamin - nauczyłeś się ? :)

Postprzez Magda85 » 2016-03-12, 18:39

Ja pamiętam, że miałam przygotowaną listę wykładowców od starszych roczników, gdzie musiałam się uczyć oraz taką gdzie widziałam że mogę odpuścić bo zawsze jakoś się zda. A tu gdzie trzeba było się uczyć nie było inny możliwości i trzeba było zakuwać nocami

Postprzez lukasz » 2016-07-21, 21:55

ja to bym chyba nie dal rady zdac sesji bez nauki, chyba bym lykal caly czas nervomix czy cos :P raz kiedys poszedlem na egzamin i nic nie umialem i sie zacinalem, bo to bym ustny, oczywiscie nie zdalem, potem wykladowca mnie pamietal i mialem pod gorke. nauka jest super wazna. potem moze zaprocentuje

Postprzez Eses » 2016-08-01, 20:00

No całych studiów bez uczenia się na pewno nie przebrnie ;). Tylko niektóre przedmioty. Każdy wykładowca jest inny, u jednych przejdziesz na ściągach, u innych od tak, a inni ci zajdą tak za skórę, że będziesz ich pamiętał przez całe wieki. Trochę się trzeba uczyć, ile zależy od uczelni i kierunku.

Postprzez wyszon » 2016-08-10, 10:40

Jest wiele rodzai ściąg, jednak według mnie warto przygotować ściągi pisane ręczne, żeby mieć większą pewność że się nie obleje egzaminu. Bo samo posiadanie ściągi może nie wystarczyć w sytuacji gdy prowadzący będzie np. cały egzamin stać obok Ciebie. Przy pisaniu ściągi ręcznej zawsze coś zostaje w głowie i mimo, że nie skorzysta się ze ściągi to zawsze można liczyć na coś, że coś się przypomni :D
http://www.energym.com.pl/3-enerkluby,78-czyzyny fitnes nowa huta

Postprzez iwonaa » 2016-08-18, 23:53

obkdn napisał(a):Cześć to mój pierwszy post, wiem że studia są po to żeby się na nich uczyć, ale mam problem. Mam za 5 dni egzamin ale na pewno nie zdążę się do niego nauczyć, jeśli go nie napiszę to uwalę przedmiot, a najgorsze we wszystkim to że jest kompletnie nie związany z moim kierunkiem :roll: W ogóle nie mam pojęcia po kiego grzyba mi termodynamika, na zarządzaniu... Ach ten urok Polskiej edukacji... Chciałabym to tylko zaliczyć i mieć z głowy. Co z tego że wydrukuję sobie ściągi skoro i tak nie będę wiedzieć jak to użyć. Zastanawiam się nad dwoma opcjami.

1) Mój znajomy ma mikrofon i słuchawki no i myślę czy napisać do kogoś na jakiejś stronie o korepetycjach online czy by mi nie pomógł za pieniądze.

2)Albo znalazłam stronę www.zdaj.org - reklamują się jako pomoc na egzaminie online, robi się zdjęcie egzaminu, wysyła, a oni podczas egzaminu wysyłają poprawne rozwiązania. Chyba bardziej podoba mi się druga opcja...

Macie jakieś inne pomysły, rady, inne rozwiązania? Moi nadgorliwi rodzice mnie zabiją jeśli nie zaliczę.....

Najlepiej się nauczyć :P

Postprzez stapka18 » 2016-11-17, 12:04

albo iść na pałę i liczyć na szczęście;)

Postprzez PaulinaK » 2017-01-26, 10:26

Lepiej poświęcić trochę czasu i przynajmniej dwa, trzy razy przeczytać dany materiał ;)

Powrót do Forum ogólne